opole.oaza.pl

Koniaków, 24 – 30.01. 2015 r.

Szczęść Boże,

Za ten piękny, Boży czas w Koniakowie ciągle nie przestajemy dziękować. Bardzo dobrze opracowany i wyłożony temat dotyczący posługi animatorskiej. Doceniamy starania pary prowadzącej Ewy i Andrzeja, by to wszystko, co tak ważne dla naszej formacji, było przekazane w sposób jasny, ale też z radością (humoru Andrzeja i Ewy nie da się przecenić).

Bardzo sprawnie mijały dni wypełnione po brzegi, ale bez odczucia zmęczenia. Doskonała diakonia wychowawcza, dzięki której mogliśmy wszystkiego wysłuchać ze spokojem. Nie można pominąć wspaniałej posługi ks. Grzegorz Stencla. Oddany do końca... i w czasie Eucharystii i podczas pogodnego wieczoru. Innymi słowy pięknie wpisujący się w powiedzenie, człowiek i do tańca i do różańca...

Dzięki takim ludziom, ich wierności i oddaniu, Pan pozwolił nam w krótkim czasie stworzyć prawdziwą wspólnotę. Świadectwa miłości małżeńskiej, Bożych rodzin, umocniły nas na długo. A to wszystko miało miejsce w pięknym, górskim położeniu Koniakowa, który przywitał i pożegnał nas śniegiem... Cóż więcej trzeba? ''Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa..."

Basia i Andrzej

……………………………………

Szczęść Boże.

Po przeżyciu rekolekcji, czujemy się ubogaceni, pełni radości, wzmocnieni świadectwem innych osób. Na uwagę zasługuje posługa księdza Grzegorza - pełna pokoju, radości, akceptacji dla innych, rozmodlenia, rozśpiewania, doskonałego wodzireja... i inne. Również para prowadząca swoim świadectwem życia jak i posługą przy głoszeniu konferencji, prowadzeniu modlitw sprawiła, że te rekolekcje przeżyliśmy w atmosferze jedności wspólnoty, na czele której stoi Jezus Chrystus. Chwała Panu.

Irena i Krystian

………………………………………

Dziękujemy!

Był to bezcenny czas dla każdego z nas, rodziny i posługi jaką pełnimy jako animatorzy. Mieliśmy więcej czasu dla Pana Boga i dla siebie na wzajem. Usłyszeliśmy i usystematyzowaliśmy pod przewodnictwem doświadczonych prowadzących, Ewy i Andrzeja, wiele cennych informacji o wadze i odpowiedzialności pary animatorskiej. Wiemy, jak ważna jest formacja w Domowym Kościele i wszystkie zobowiązania, które mogliśmy na miejscy wypełnić, w tym dialog małżeński. Modlitwa małżeńska i uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem była jednym z wyjątkowych i budujących momentów rekolekcji. Przepiękna górska i zimowa aura hartowała nasza serca i ciało. W czasie dla rodziny mogliśmy codziennie na innej górze jeździć na nartach (warunki narciarskie doskonałe), a niesamowity i kilkugodzinny kulig do pustelni pozostawił u wszystkich niezapomniane wspomnienia. Dziękujemy Panu Bogu za możliwość przeżywania rekolekcji we wspólnocie tych wszystkich ludzi których spotkaliśmy, a szczególnie niesamowitego kapłana.

Beata i Piotr

Piosenka Roku 2015-2016

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.